Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd
Ana sayfa

Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd

Çin Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5
şirketResimler.title0 şirketResimler.title1 şirketResimler.title2 şirketPics.title3 şirketResimler.title4
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Freser
No. Çalışanları : 100~1000
Yıllık satış : 500-5000
Yıl kurulan : 1990
İhracat p.c : 70% - 80%
Giriş

Çin Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

2019 yılında kurulan Anhui Fushen, Shanghai Fushen'in tamamına sahip olduğu ve toplam 240 mu alana sahip bir yan kuruluşudur.Buz yapıcı serisi, karıştırma makinesi serisi, içecek makinesi serisi, soğutmalı dondurucu serisi, yemek ekipmanı, süpermarket ekipmanı, otomat makinesi, ticari mikrodalga fırın, tıbbi ekipman, su arıtma ekipmanı, soğutma parçaları gibi 100'den fazla ürün çeşidimiz var. vb. müşterilere tek elden çözümler sağlayabilir.

 

Çin Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd şirket Profili 1

Ürünlerimiz şunları içerir: buz yapıcı, içecek dolabı, içecek karıştırma makinesi, ticari teşhir dolabı, buharlı pişirici, Kanto kaynatma ve diğer soğutma ve ısıtma ekipmanları,enerji tüketimi depolama sıcaklığı, buz yapma kapasitesi ve diğer tip inceleme kapasitesi, tüm ekşartlar süreci.Şu anda yaklaşık 10 buluş patentine, 60'tan fazla faydalı modele ve görünüm patentine sahibiz, İki ulusal / endüstriyel standardın formülasyonuna ve revizyonuna katılın.Ar-Ge merkezi, şirketin temel rekabet gücünü belirleyen ve şirketin uzun vadeli gelişimini sağlayan, şirketin yeni teknolojisinin ve yeni ürün geliştirmenin temel gücüdür.

 

Çin Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd şirket Profili 2

Anhui Fushen, dünyanın en iyi profesyonel ve teknik yeteneklerini bir araya getirmiştir ve yüksek kaliteli uluslararası yeteneklere sahiptir.Yazılım geliştirmeden donanım tasarımına, sistem testine, profesyonel ve teknik personel tarafından teknik servis hizmetlerine kadar.Yüksek kaliteli kurumsal yeterlilik ile Ekim 2020 - Elektrikli ısıtma gıda işleme ekipmanı üretim lisansı Aralık 2020 - CCC Çin Ulusal Zorunlu Ürün Sertifikası Ocak 2021 - ISO 9001: 2015 kalite yönetim sistemi sertifikası Ocak 2021 - Iso14001: 2015 çevre yönetim sistemi sertifikası Ocak 2021 - Iso45001 : 2018 iş sağlığı yönetim sistemi sertifikası.

 

Çin Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd şirket Profili 3

 

Anhui Fushen, ürünlerinin performansına ve iyi itibarına güveniyor.Her yıl ürünleri, çeşitlendirilmiş ürün alışverişi ve her türlü yüksek kaliteli iş birliği gerçekleştirmek için endüstri kalite fuarı faaliyetlerine katılmaya davet edilmektedir.

 

Çin Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd şirket Profili 4Çin Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd şirket Profili 5

 

İletişim bilgileri
Anhui Freser Commercial Cold Chain Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Apple

Tel: 18756038663

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)